niedziela, 6 grudnia 2015

Warsztaty z Filipem Springerem i Agnieszką RayssZapraszamy do udziału w warsztatach z Filipem Springerem (15.12 od godz 10.00) i Agnieszką Rayss (od godz. 15.30.

Warsztaty są przeznaczone dla osób z doświadczeniem fotograficznym (zwłaszcza dla osób zainteresowanych przestrzenią w fotografii) i będą dotyczyć łączenia słowa i fotografii (Springer) i fotografowania przestrzeni miejskiej w trudnych warunkach oświetleniowych (Rayss). Odbędą się w siedzibie Sputnika przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń w terminie do 10 grudnia 2015 - prosimy dołączyć 5-10 zdjęć w małej rozdzielczości i napisać kilka zdań o sobie. Prosimy też o informację, w których warsztatach chcecie uczestniczyć (Springer, Rayss czy obu). Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@sputnikphotos.com do 10 grudnia 2015 (czwartek) do godz. 18.
Warsztaty są bezpłatne, wybór uczestników nastąpi na podstawie nadesłanych zdjęć. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty potrwają ok 3 godzin (każda część).
Warsztaty dofinansowane przez Biuro Kultury Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu pod roboczym tytułem "Zaplecze Warszawy. Laboratorium przestrzeni i historii".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz